Новини кафедри ТЕХНОЛОГІЙ ЗАХИСТУ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА ТА ОХОРОНИ ПРАЦІ,  НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТІВ,  НОВИНИ ФІСЕ

Кафедра технологій захисту навколишнього середовища та охорони праці Київського національного університету будівництва і архітектури стала переможцем грантового конкурсу «Сприяння прикладній освіті майбутніх фахівців в сфері сталого розвитку та екобезпеки». Конкурс був оголошений «Офісом сталих рішень» спільно з «Центром екології та розвитку нових технологій». Відповідальною особою на кафедрі для участі у конкурсі була доцент, к.т.н. Кравченко Марина Василівна. Серед усіх, хто заповнив і виконав умови Конкурсу було обрано 10 переможців (ЗВО України), до яких ввійшов і КНУБА, що надає можливість: безкоштовної річної передплати на журнал лідера сталого розвитку «SUSTAINABILITY LEADERS GUIDE» на весь 2023 рік; можливість обміну досвідом з провідними фахівцями Асоціації; консультації по гарячій лінії.

Автор: доцент, к.т.н. Кравченко Марина Василівна