![Кафедра теплотехніки звітує](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/07/jvv_28062023_1.jpeg)
Кафедра теплотехніки звітує
На кафедрі теплотехніки факультету інженерних систем та екології, з 27 по 29 червня 2023 року відбулися захисти атестаційних випускних робіт на здобуття освітнього ступеня «бакалавр» та «магістр» зі спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія» та 144 «Теплоенергетика». Захист проходив у змішаному форматі он-лайн та оф-лайн.
Результати роботи АЕК такі:
на «відмінно» захищено 12 робіт, на «добре» – 5 робіт, на «задовільно» 3 роботи.
Колектив кафедри від щирого серця вітає своїх випускників з успішним захистом атестаційних випускних робіт та здобуттям освітнього ступеня «Бакалавр» та «Магістр» зі спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія» та 144 «Теплоенергетика».
Бажаємо кожному досягнути вагомих успіхів, втілити всі мрії в житті, мирного неба і ПЕРЕМОГИ!!!
Дякуємо ЗСУ! Слава Україні
Доцент кафедри теплотехніки Наталія Чепурна
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/07/jvv_28062023_2.jpeg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/07/jvv_28062023_3.jpeg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/07/jvv_28062023_4.jpeg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/07/jvv_28062023_5.jpeg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/07/jvv_28062023_9.jpeg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/07/jvv_28062023_6.jpeg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/07/jvv_28062023_8.jpeg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/07/jvv_28062023_7.jpeg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/07/jvv_28062023_10.jpeg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/07/jvv_28062023_12.jpeg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/07/jvv_28062023_11.jpeg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/07/jvv_28062023_15.jpeg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/07/jvv_28062023_13.jpeg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/07/jvv_28062023_14.jpeg)
![Вітаємо випускників ФІСЕ!](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/07/jvv_30062023_1.jpg)
Вітаємо випускників ФІСЕ!
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/photo_2022-09-19_16-41-21-500x380.jpg)
НМТ, МКТ і МТНК у КНУБА у 2022 році
19 Вересня, 2022![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/img_20231027_122501-500x380.jpg)
Доцент кафедри водопостачання та водовідведення Олександр Кравчук на міжнародній виставці InterBuildExpo-2023
30 Жовтня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/08/dsc0509-500x380.jpg)