НОВИНИ АРХ,  НОВИНИ КАФЕДРИ ДИЗАЙНУ,  НОВИНИ КАФЕДРИ ІТА,  НОВИНИ КНУБА,  НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТІВ

КНУБА, Архітектурний факультет, кафедра Інформаційних технологій в архітектурі та стейкхолдери з ALLPLAN а NEMETSCНEK COMPANY (ALLBAU Software GmbH) провели відкриту лекцію для студентів першого курсу

***

Відкрита лекція зі студентами першого курсу архітектурного факультету КНУБА проходила в online форматі та стейкхолдерами з ALLPLAN а NEMETSCНEK COMPANY (ALLBAU Software GmbH): Юрій Смирнов (директор «Allbau Software GmbH» є авторизований партнер «ALLPLAN, PLANBAR PRECAST, BIMPlus – Nemetschek AG» Україна).

Студенти побачили найцікавіші практики про ВІМ в Німеччині, країнах ЄС та світі, найновіші тенденції та напрями в інформаційних технологіях для архітектури, будівництва, інфраструктури як на рівні проєктування, зведення так і експлуатації. Розробками NEMETSCНEK користуються в своїй професійній діяльності світові лідери: дизайнери, архітектори, будівельники, інженери технічних мереж та експлуатаційні організації що повністю забезпечує всі стадії ВІМ технологічного забезпечення галузі.

Інформаційна підтримка партнерів з ALLBAU Software GmbH дозволила студентам та викладачам КНУБА стати учасниками ВІМ інноваційного зрушення в Україні та долучитися до Ukrainian BIM Community! Активним учасником спільноти саме й є наш стейкхолдер – Юрій Смирнов. Студентів було запрошення пройти навчання та стажування в ALLBAU, а в подальшому – проходити практику в компанії та її партнерів, як в Україні так і в партнерів з закордону.

докладніше

***