Відкрита лекція з студентами першого курсу архітектурного факультету та стейкхолдерами від ALLPLAN а NEMETSCНEK COMPANY (ALLBAU Software GmbH)

КНУБА, Архітектурний факультет, кафедра Інформаційних технологій в архітектурі та партнери з ALLPLAN а NEMETSCНEK COMPANY (ALLBAU Software GmbH) провели відкриту лекцію для студентів першого курсу

Відкрита лекція зі студентами першого курсу архітектурного факультету КНУБА проходила в online форматі та стейкхолдерами з ALLPLAN а NEMETSCНEK COMPANY (ALLBAU Software GmbH): Юрій Смирнов (директор «Allbau Software GmbH» є авторизований партнер «ALLPLAN, PLANBAR PRECAST, BIMPlus – Nemetschek AG» Україна).

Студенти побачили найцікавіші практики про ВІМ в Німеччині, країнах ЄС та світі, найновіші тенденції та напрями в інформаційних технологіях для архітектури, будівництва, інфраструктури як на рівні проєктування, зведення так і експлуатації.

Розробками NEMETSCНEK користуються в своїй професійній діяльності світові лідери: дизайнери, архітектори, будівельники, інженери технічних мереж та експлуатаційні організації що повністю забезпечує всі стадії ВІМ технологічного забезпечення галузі.

Завдяки найширшій співпраці між всіма розробками компанії NEMETSCНEK, маємо можливість застосовувати все що тільки можливо уявити в дизайні, архітектурно-будівельній галузі тощо.

Інформаційна підтримка партнерів з ALLBAU Software GmbH дозволила студентам та викладачам КНУБА стати учасниками ВІМ інноваційного зрушення в Україні та долучитися до Ukrainian BIM Community! Активним учасником спільноти саме й є наш стейкхолдер – Юрій Смирнов. Студентів було запрошення пройти навчання та стажування в ALLBAU, а в подальшому – проходити практику в компанії та її партнерів, як в Україні так і в партнерів з закордону.

Докладніше про сучасні інформаційні технології Юрій Смирнов відзначив на прикладі флагманського програмного продукту – ALLPLAN

Програми підтримки та співпраці, ліцензування для закладів вищої освіти (ЗВО України)

Київський національний університет будівництва і архітектури та Allbau Software GmbH (Allplan a Nemetschek COMPANY) стали партнерами впровадження BIM в Українському освітньому просторі

Підписання цієї угоди дозволило отримувати підтримку та ліцензування ЗВО КНУБА. Кожен студент отримує ліцензійну найновішу версію ALLPLAN та доступ до студентського міжнародного порталу ALLPLAN CAMPUS та хмарного сервісу для командної роботи в проектуванні складних архітектурно-будівельних об’єктів BIMPLUS з можливістю прямої синхронізації між додатком ALLPLAN для ВІМ-проєктування та хмарним сервісом BIMPLUS.

Запитання та відповіді

Окрема подяка за секцію «Запитання та Відповіді», студенти наперед підготували питання до стейкхолдера та також відбулася дискусія

Долучайтеся до Української спільноти фахівців з Allplan – https://www.youtube.com/@AllplanUA

Досвід студентів Архітектурного факультету КНУБА

Київський національний університет будівництва і архітектури та Allbau Software GmbH, авторизований партнер Nemetschek Group (ALLPLAN GmbH), провели міжнародний навчальний захід – Allbau-Campus 2020-2021. За результатами успішного проходження курсу та виконання практичних завдань студенти та викладачі отримали міжнародні сертифікати підвищення кваліфікації на 6 ECTS від партнера, Allbau Software GmbH, Німеччина.

Куратор ALLPLAN vs KNUBA:
Кандидат архітектури, доцент кафедри Інформаційних Технологій в Архітектурі, КНУБА – Левченко О.В. (levchenko.ov@knuba.edu.ua)

Матеріал підготовлено:
Директор Allbau Software GmbH, авторизований партнер Nemetschek COMPANY (ALLPLAN GmbH) – Смирнов Ю.О.