НОВИНИ КНУБА

КНУБА долучився до забезпечення сил ТРО Збройних сил України автомобілем

Адміністрація КНУБА разом зі студентським самоврядуванням та профкомом студентів долучилися до забезпечення сил ТРО збройних сил України надійним, функціональним, повнопривідним автомобілем для виконання бойових завдань.

“Підготовка тривала кілька місяців, починаючи з визначення концепції самого авто, пошуків фінансування, потім закупівлі, транспортування, а на завершення дообладнання необхідними засобами. Авто буде використовуватись під спеціальні завдання із забезпечення зв’язку на лінії фронту.
Наразі опрацьовуємо можливість із закупівлі ще одного вантажного автомобіля, оскільки є потреба у військових”, – зазначив голова профкому студентів Микола Федорченко.

У заході взяли участь Ректор КНУБА Петро Куліков, Проректор Олександр Хоменко, Директор студмістечка Вадим Коберник, Голова профкому студентів Микола Федорченко, Голова самоврядування Ілля Цап та студенти КНУБА.

Окрема подяка за вагомий вклад в організацію цієї допомоги депутату Київради Тихоновичу Юрію Станіславовичу та голові Київської організації профспілок Олександру Михайловичу Яцуню.
Інформаційний центр