НОВИНИ КНУБА

КНУБА на Міжнародній будівельній виставці KyivBuild Ukraine – 2023

16-18 травня Київський національний університет будівництва і архітектури бере участь у міжнародній будівельній виставці KyivBuild Ukraine – 2023, яка проходить у Міжнародному виставковому центрі на Броварському проспекті 15.

KyivBuild Ukraine – міжнародна будівельна виставка для професіоналів!

На виставці представлений весь спектр продукції, обладнання, технологій та послуг – від ідеї архітектора до реалізації об’єкта:

• 161 Компаній-учасниць

Виробники та постачальники будівельних матеріалів, спеціальної техніки та виробів інтер’єрного призначення

• 7 354 Відвідувачів

Забудовники, інвестори, девелопери, професійні
майстри, проектанти, представники ОСББ, архітектори та дизайнери, підприємці та інші.

• 30 та більше заходів

Проводяться презентації державних та міжнародних програм відбудови та розвитку постраждалих територій та демонстрація реалізованих проєктів відбудови громадами; технічні майстер-класи від топових майстрів, семінари та батли з прокачування бізнес навичок, будівельні форуми.

Представлені:

● Будівельні матеріали

● Обладнання для виробництва будматеріалів

● Модульне будівництво

● Фасадні системи та ізоляція

● Ландшафтна архітектура

● Лакофарбова продукція

● Інтер‘єрні рішення

● Професійний інструмент

Працює технічна сцена з майстер-класами та робочими станціями від експертів ключових брендів будівельного ринку. Виставкова експозиція доповнюється насиченою діловою та практичною програмою з усіх напрямків будівельної індустрії.

Студенти та представники усіх факультетів КНУБА відвідали виставку, активно комунікували і сприяли налагодженню зв’язків з потенційними партнерами.

Завідувач відділення

довузівської підготовки