![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/golovne-foto-1140x855.jpg)
КНУБА на Міжнародній виставці InterBuildExpo-2023
25-27 жовтня Київський національний університет будівництва і архітектури бере участь у Міжнародній торговельній виставці InterBuildExpo – 2023, яка проходить у Міжнародному виставковому центрі на Броварському проспекті 15.
Міжнародна торговельна виставка InterBuildExpo є найпотужнішою будівельною подією України, яка щорічно збирає більш ніж 1000 брендів та 30 тисяч відвідувачів. Виставка проходить з 1994 року і є найочікуванішим галузевим заходом.
Сьогодні InterBuildExpo – це три павільйони експозиції, які охоплюють усі напрямки будівництва, а також інтерактивні майданчики для проведення презентацій, майстер-класів, демонстрацій продукції та технологій. Унікальна ділова програма налічує понад 40 професійних заходів закритого та відкритого формату та сегментована за основними напрямками галузі. Сучасні комунікаційні бізнес-платформи InterBuildExpo традиційно збирають професіоналів галузі, відомих архітекторів та дизайнерів, представників бізнесу та органів влади для обміну досвідом та знаннями. Учасники та відвідувачі InterBuildExpo отримують найактуальнішу інформацію щодо інновацій у виробництві будівельних матеріалів, а також знайомляться з передовими технологіями і послугами галузі.
Тематичні розділи виставки InterBuildExpo:
- Windows Glass Expo
- Tool EXPO
- Інтер’єр. Декор. Світло
- Кераміка. Сантехніка. Камінь
- ІнтерТехЕкспо
- ENERGY & ECO TECHNOLOGY
- Озеленення. Ландшафтний дизайн. Садова техніка
- Ворота. Автоматика. Віконні
- Фасади. Покрівля. Ізоляція
- Двері та фурнітура
- Проектування. Будівництво
Студенти та представники усіх факультетів КНУБА відвідали виставку, активно комунікували і сприяли налагодженню зв’язків з потенційними партнерами.
Завідувач відділення
довузівської підготовки
Тетяна Петруньок
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/photo_2023-10-25_11-41-38-1024x768.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/photo_2023-10-25_11-41-41-1024x768.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/photo_3_2023-10-25_16-21-02-1024x768.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/photo_1_2023-10-25_16-25-55-1024x682.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/photo_2_2023-10-25_16-25-55-1024x682.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/photo_3_2023-10-25_16-25-55-682x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/photo_6_2023-10-25_16-25-55-682x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/photo_9_2023-10-25_16-25-55-682x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/photo_10_2023-10-25_16-25-55-1024x682.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/photo_11_2023-10-25_16-25-55-682x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/photo_12_2023-10-25_16-25-55-1024x682.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/photo_14_2023-10-25_16-25-55-1024x682.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/photo_15_2023-10-25_16-25-55-682x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/photo_17_2023-10-25_16-25-55-682x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/photo_18_2023-10-25_16-25-55-1024x682.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/photo_21_2023-10-25_16-25-55-1024x682.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/photo_23_2023-10-25_16-25-55-682x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/photo_24_2023-10-25_16-25-55-682x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/photo_25_2023-10-25_16-25-55-682x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/photo_27_2023-10-25_16-25-55-1024x682.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/photo_28_2023-10-25_16-25-55-682x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/photo_30_2023-10-25_16-25-55-682x1024.jpg)
Вам також може сподобатись
![Профорієнтаційна робота ФІСЕ](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/jvv_20042023_1-500x380.jpeg)
Профорієнтаційна робота ФІСЕ
25 Квітня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/foto-1-500x380.jpg)
Кафедра залізобетонних та кам’яних конструкцій КНУБА на 64-ій міжнародній конференції в Гірничо-металургійній академії ім. Станіслава Сташиця (AGH) у Кракові
18 Грудня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/prof-or-stud-btf-500x380.jpg)