НОВИНИ КНУБА

КНУБА розпочинає надання послуг з підвищення кваліфікації архітекторів в рамках проведення професійної атестаці

Шановні колеги

У відповідності до пункту 25 Порядку проведення професійної атестації виконавців окремих видів робіт (послуг), пов’язаних із створенням об’єктів архітектури, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23.05.2011 р. № 554 (із змінами) Міністерство розвитку громад та територій України погодило розроблені закладами освіти програми підвищення кваліфікації за напрямом професійної атестації архітекторів за видами робіт:

• «Архітектурне об’ємне проектування»;
  • «Розроблення містобудівної документації».

Відповідні програми, розроблені Київським національним університетом будівництва і архітектури, погоджені Міністерством розвитку громад та територій 18 листопада 2022 року.

З огляду на зазначене, Київський національний університет будівництва і архітектури розпочинає надання послуг з підвищення кваліфікації архітекторів в рамках проведення професійної атестації.

Довідкову інформацію можна отримати за телефоном: +380672334649 (Telegram; Viber, WhatsApp).

Адреса проведення занять: 03037, Україна, м. Київ, Повітрофлотський просп., 31.

Контактна особа для отримання довідкової інформації:

Ковальчук Олександр Юрійович,

тел. +380672334649 (Telegram; Viber, WhatsApp), ел. адреса: kovalchuk.oiu@knuba.edu.ua

З детальним описом Програм підвищення кваліфікації можна ознайомитися за посиланнями: