Конференція

16 червня завідувач кафедри ЗБК, д.т.н., проф. Журавський О.Д., доцент кафедри к.т.н., Колякова В.М. та представник факультету інженерних систем та екології, к.т.н., доцент кафедри технологій захисту навколишнього середовища та охорона праці Журавська Н.Є. взяли участь у роботі V Міжнародної науково-технічної конференції «Ефективні технології і конструкції в будівництві та архітектурі села», яка проходила в м. Дубляни, на базі кафедри технології та організації будівництва факультету будівництва та архітектури Львівського національного університету природокористування.

 

Незважаючи на обставини сьогодення, на конференції зібрались понад ста представників-науковців будівельної галузі. Конференція відбувалась у змішаному форматі. В заході брали участь представники центру, заходу та півночі України, представники Бидгоської політехніки ім. Яна та Єнджея Снядецьких (Польща), Державної вищої технічно-економічної школи ім. Б. Маркевіча (м. Ярослав, Польща), Гірничо-металургійної академії ім. Станіслава Сташица (м. Краків, Польща), Вищої школи економіки (Бидгощ – Торунь, Польща), а також представники КНУБА, Національного університету «Львівська політехніка», Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, Національного університету водного господарства та природокористування (м. Рівне), Національного університету «Полтавська політехніка ім. Ю. Кондратюка», та ряду інших наукових установ Молдови, Хорватії та Літви.

З привітальним словом до присутніх звернувся проректор з наукової роботи Львівського національного університету природокористування, доктор економічних наук, професор Яців І. Б., також виступили декан факультету будівництва та архітектури ЛНУП, к.т.н., в.о. професора Мазурак А.В. та декан факультету землевпорядкування та туризму ЛНУП, к.е.н., доцент Стойко Н.Є, які ознайомили учасників конференції з науковими здобутками факуьтетів.

Всі заслухані доповіді були пов’язані з темою агресії рф – головної найболючішої теми сьогодення. .

Завідувач кафедри залізобетонних та кам’яних конструкцій КНУБА д.т.н., професор, Олександр Дмитрович Журавський виступив з доповіддю «Наслідки рашистської окупації територій та об’єктів інфраструктури».

Він  продемонстрував ряд світлин зі звільнених територій Київщини, де наочно були представлені наслідки рашистської окупації територій та ворожих обстрілів об’єктів інфраструктури.

Рrofessor (Full), PhD. D.Sc. Eng. Kinasz R. (Кінаш Р.І), представник (AGH University of Science and Technology, Faculty of Civil Engineering and Resource Management, Krakow, Poland, привітав всіх присутніх, в своїй доповіді підкреслив про невідкладність ліквідації наслідків збройної агресії рф.

В обговорені к.т.н., доцент Колякова В.М. за підтримки завідуючого кафедрою залізобетонних та кам’яних конструкцій, проф. Журавського О.Д. підняли питання про доцільність співпраці між Краківським Університетом науки та технологій з КНУБА та ВНЗ України.

У своєму зверненні к.т.н., Журавська Н.Є., доцент кафедри технологій захисту навколишнього середовища та охорона праці КНУБА, звернула увагу на екологічні аспекти руйнування будівель внаслідок бойових дій.

На завершення заходу були підведені підсумки роботи конференції, вказані перспективи досліджень, які пов’язані із встановленням пошкоджених будівель та споруд під час «військової операції в Україні».

Приємним бонусом для всіх учасників заходу, було вручення Сертифікату учасника конференції

Вчений секретар кафедри ЗБК

к.т.н., доцент  Віра КОЛЯКОВА

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram