Круглий стіл «Модернізація освітньо-професійних програм» 2022
Новини кафедри "Водопостачання та водовідведення"

Круглий стіл «Модернізація освітньо-професійних програм» 2022

25 листопада 2022 в рамках міжнародної науково-практичної конференції ERE-2022 відбулась зустріч зі стейкхолдерами спеціальності 192 «Водопостачання та водовідведення» та 194 «Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології».   В зустрічі прийняли участь професори: Хоружий  В., ПриймакО., Волошкіна О., доценти: Гіжа О., Копаниця Ю., Терновцев О., Аргатенко Т, Величко С., Хомутецька Т., Дупляк О., здобувачі:  Таварткіладзе Н., Пестієнко О., Поліщук В., стейкголдери: Кравченко О. (д.т.н., генеральний директор ТОВ «Інститут комунальної інфраструктури»), Романишин О. (головний інженер ПрАТ «Укрводпроект»), Сатін І. (к.т.н., заступник директора ДП «Науково-дослідний та конструкторсько-технологічний інститут міського господарства»).

На зустрічі були розглянуті питання модернізації освітньо-професійних програм спеціальностей 192 бакалаврського та магістерського рівнів та 194 бакалаврського рівня та презентована розроблена нова магістерська програма спеціальності 194. В цілому було відмічено, що ОПП відповідають стандартам вищої освіти, обов’язкові компоненти відповідають сучасним вимогам спеціальностей.

Професіонали галузі звернули увагу на необхідність введення в робочі програми професійних дисциплін теми, що стосуються роботи у надзвичайних ситуаціях та під час військового стану.

Студенти звернули увагу на необхідність провадження 3D проектування, сучасних програмних комплексів та екологічно дружніх споруд.

В кінці дискусії вирішили рекомендувати до затвердження представлені освітньо-професійні програми.

Доцент кафедри водопостачання та водовідведення Величко С.В.