Лекція-тренінг «Цифрові інновації: методики та інструменти».

7 грудня  2021 р., о відбулась  професійну лекцію-тренінг, що походила вон-лайн форматі.Організаторами тренінгу виступила кафедра менеджменту в будівництві КНУБА & YA

Спікер Антон Новаковський, експерт з дизайн мислення, керівник напрямку розробки цифрових рішень для HR, EY обговорив зі студентами сучасні тренди в цифрових інноваціях. Тема лекції: «Цифрові інновації: методики та інструменти». Де було розкрито: методики мислення для створення інноваційних рішень, дизайн-мислення: основні принципи, кроки й інструменти та low-code розробка як інструмент швидкої перевірки ідей.

Лекцію відвідало понад 50 студентів.

Висловлюємо подяку компанії YA за активну участь у розвитку студентської молоді та співпрацю з КНУБА!

7 грудня  2021 р., о відбулась  професійну лекцію-тренінг, що походила в он-лайн форматі.Організаторами тренінгу виступила кафедра менеджменту в будівництві КНУБА & YA

Лекцію відвідало понад 50 студентів.