ЛЕКЦІЯ ВІД СТЕЙКХОЛДЕРА ДЛЯ СТУДЕНТІВ КАФЕДРИ

11 березня 2024 року Максим Литвин, представник компанії СВІТ ІТ, провів лекцію для студентів кафедри КБКІ. Він є випускником нашої кафедри 2021 року, зараз працює в цій компанії провідним інженером інформаційної безпеки.

Лекція була проведена в розрізі дисципліни «Методи захисту розподілених інформаційних ресурсів», темою було обрано «Застосування рішень компанії Check Point з метою запобігання сучасним загрозам в ІТ інфраструктурах організацій».

Компанія СВІТ ІТ заснована у 2006 році, і з того часу є інтегратором рішень багатьох вендорів на ринку інформаційної безпеки. Компанія СВІТ ІТ працює з передовими технологіями в інформаційній галузі завдяки ретельному підбору партнерів і вендорів, обираючи яких, в тому числі керується кращими практиками та світовими рейтингами Gartner Critical Capabilities Reports, Forester, Miercom і IDC.

Серед замовників компанії є різноманітні урядові та неурядові організації, банківський сектор, енергетичні компанії, софтверні компанії, аграрні холдинги тощо.

Безпосередньою задачею компанії СВІТ ІТ є розробка проекту, впровадження рішення та його супроводження протягом всього циклу експлуатації замовником.

Наші студенти неодноразово проходили практику в компанії СВІТ ІТ, а ті з них, які зарекомендували себе, отримали пропозицію про працевлаштування.