Лекція від стейкхолдера для студентів кафедри

10 квітня 2024 року Василь Поліщук, директор з розвитку компанії ТОВ “АВТОР”, провів лекцію для студентів кафедри КБКІ.

Лекція була проведена в розрізі дисципліни “Методи захисту розподілених інформаційних ресурсів”, темою було обрано “Рішення криптографічного захисту інформації”.

ТОВ “АВТОР” є одним з провідних розробників продуктів і рішень в області криптографічного захисту інформації (КЗІ), в тому числі і з використанням електронного цифрового підпису. Продукти компанії мають позитивні експертні висновки Державної служби спеціального зв’язку і захисту інформації України.

Компанія АВТОР” створює і впроваджує надійні комплексні рішення на основі смарт-карт технологій “УкрКОС®”, пред’являючи жорсткі вимоги до системи захисту корпоративної інформаційної системи (КІС) сучасної компанії.

Наші студенти неодноразово проходили практику в компанії ТОВ “АВТОР”, а ті з них, які зарекомендували себе, отримали пропозицію про працевлаштування.