Літня школа “Вулиці для людей”

Представляємо Вам результати роботи Літньої школи “Вулиці для людей”, менторкою якої була аспірантка кафедри міського будівництва Вікторія Прокопенко, а учасницею – студентка кафедри Олександра Чередніченко.
Учасники та учасниці школи розробили рішення, як зробити вулиці на Подолі в Києві комфортними, безпечними та привабливими для людей.
Напрацьовані проєктні концепції для кварталів Подолу враховують потреби всіх його користувачів та підвищують якість міського простору.
Серед пропозицій є, зокрема, таке: покращення пішохідної зони вулиць, обмеження швидкості транспорту, підвищення пішохідних переходів для заспокоєння руху, облаштування велосмуг та велодоріжок, озеленення.
Детально ознайомитись з результатами роботи Школи можна за посиланням.

Щиро дякуємо U-cycle та всім організаторам і партнерам події за можливість покращити навички у плануванні вулично-дорожнього простору.