НОВИНИ КНУБА

Майстер-клас із надання першої домедичної допомоги

7 квітня в ігровій залі спорткомплексу Київського національного університету будівництва і архітектури пройшов майстер-клас із надання першої домедичної допомоги. Захід був присвячений Всесвітньому дню здоров’я – саме цього дня ми відзначаємо важливість і значущість доброго здоров’я та здорового способу життя.

З вітальним словом до присутніх звернулися ректор Київського національного університету будівництва і архітектури Петро Куліков й декан факультету геоінформаційних систем та управління територіями Олена Нестеренко, підкреслюючи важливість здоров’я кожної людини, та побажали всім студентам та викладачам піклуватися про своє здоров’я – адже це актуально, модно і престижно.

Після офіційної частини заходу для усіх присутніх пройшов майстер-клас із надання першої домедичної допомоги, який проводили фельдшери пані Анна та пан Олексій з медицини невідкладних станів відділення екстреної медичної допомоги. Під час майстер-класу були розглянуті приклади випадків серцево-легеневої реанімації, практичні навички надання домедичної допомоги при масивній зовнішній кровотечі, домедична допомога при раптовій зупинці кровообігу, надання домедичної допомоги при порушенні прохідності дихальних шляхів, студенти мали змогу відпрацювати алгоритм дій як правильно надати першу домедичну  допомогу до приїзду медиків, які можуть відіграти вирішальну роль та врятувати життя людини.

Дякуємо в організації та проведені заходу кафедрі фізичного виховання та спорту, фахівцям КНП «Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф міста Києва».

Здоров’я – це життєва енергія, натхнення й задоволення від насиченого подіями життя. Це здатність ставити цілі й досягати їх, максимально реалізовувати свій потенціал,  будьте здорові — цінуйте те, що у вас є, бережіть себе, ведіть правильний спосіб життя і вмійте радіти кожному новому дню.

Оксана Бєлозьорова

завідувачка відділу