Новини,  НОВИНИ КНУБА

Мати-героїня Лариса Брідня

Вітаємо Брідню Ларису Юрієвну з почесною державною нагородою « Мати – героїня». Для жінки бути мамою – це найпочесніше із звань і наймиліше із імен. Сторицею зростає честь називатися Матір’ю-героїнею. Але щоб мати таке звання, потрібно не лише народити п’ятеро та більше дітей, але й прикласти титанічних зусиль, аби виростити з них добрих, чуйних, дбайливих людей, дати освіту, допомогти стати на ноги.Адже звання «Мати-героїня» – це, насамперед, державне визнання її материнської самовідданості, наполегливої і надважкої праці, яку матір вкладала у своїх дітей.

Додамо, що наша мати-героїня, крім цього, ще й кандидат архітектури, доцент, гарант освітньої програми першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 191 “Архітектура та містобудування”, заступник декана Архітектурного факультету КНУБА.  

У творчому доробку пані Лариси низка реалізованих проектів житлових та громадських будівель і споруд, а також інтер’єрів житлових та громадських будівель.
Нею підготовлено близько 40 наукових статей з архітектурного проектування та реконструкції цивільних будівель і споруд, навчальний посібник для студентів-архітекторів «Архітектурне проектування будівель і споруд тимчасового колективного проживання»  у співавторстві з В.З. Ткаленко, методичні вказівки з проектування готелів. Крім цього, Лариса Юріївна активно виступає на  міжнародних та вітчизняних конференціях з питань архітектурного проектування цивільних будівель  і споруд.

Ми бажаємо МАМІ Ларисі миру, здоров’я та гармонії в душі, адже материнська любов та турбота завжди допомагають пройти через найважчі життєві моменти.

Інформаційний центр

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram