Міжнародні новини

МІЖНАРОДНА ПРЕМІЯ У ГАЛУЗІ ІННОВАЦІЙНОГО ДИЗАЙНУ ТА КОНКУРС ІННОВАЦІЙ ДЛЯ ЦСР

Організація об’єднаних націй з питань освіти, науки і культури (ЮНЕСКО)та International Interior Design Association (IIDA) оголосили прийом заявок на міжнародний конкурс «Future Designer International Innovation Design Awards & Science for SDGs Innovation Contest».

Захід провадиться у межах проєкту розвитку компетенцій молоді для забезпечення просування інноваційних проєктів талановитої молоді з усього світу, підвищення обізнаності про важливість науки у досягненні Цілей сталого розвитку ООН для розбудови більш справедливого та стійкого суспільства.

Організатори будуть вітати подання щодо різноманітних робіт, які пропагують науку заради ЦСР – плакати, відео, GIF-файли, ілюстрації, ігри, програми, інтерактивний дизайн, а також екологічний дизайн продуктів, автомобілів, упаковок, прикрас, ландшафту, а також у сфері моди, архітектури, інтер’єрів.

Передбачено чотири окремі номінації: медіа-дизайн, дизайн продукту, екологічний дизайн та дизайн у мистецтві і науці. Заявку на участь можна подати до 15 жовтня 2023 року.

Детальніше:
https://is.gd/rPGTQy

https://is.gd/iKBF3a

https://is.gd/p7QOJG

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram