Міжнародна співпраця

В березні 2019 року за участью проф. Білик С.І. між Київським національним університетом будівництва і архітектури та інститутом Зварювання (Welding Institute), Любляни, Словенія укладено Меморандум про співробітництво .

В рамках цього меморандуму проведені наступні заходи:

  • Організовано стажування викладачів кафедри закордоном. Пройшли стажування в інституті «Зварювання» за індивідуальними затвердженими програмами – 7 викладачів: Проф. Білик С., доценти: Колякова В., Лавриненко Л., Нілова Т., Шпакова А., Черненко К., Цифра Т.
  • Проведено міжнародний семінар в жовтні 2019 року «Розвиток 3D технологій для сучасних конструкцій». В семінарі прийняли участь: проф. Білик С.І., доц. Колякова В.М. Отримано сертифікат участі в семінарі:

 18 жовтня 2022 року за за ініціативою зав. каф. ЗБК проф. Журавського О.Д. та  проф. Кінаша Р.І між Київським національним університетом будівництва і архітектури (КНУБА) та Університетом науки та технологій AGH , Краків, Польща  укладено Меморандум про співпрацю. В рамках цього документу підписано  меморандум про співробітництво між будівельним факультетатом КНУБА та факультетот будівництва та управління ресурсами AGH.
   Координаторами мемрандуму між факультетами є:

  • КНУБА: Журавський Олександр
  • AGH: Кінаш Роман
Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram