Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти»

26-28 травня КНУБА брав участь у Дванадцятій міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти» й виставці освіти за кордоном «World Edu», що проходила в Київському Палаці Спорту. Факультет урбаністики та просторового планування представляли відповідальна особа за профорієнтаційну роботу на факультеті Тригуб Руслана Миколаївна та доцент кафедри політичних наук і права Похиленко Ірина Сергіївна.

Цьогоріч виставку представляли 583 учасники, зокрема:

• 82 заклади вищої, фахової передвищої та післядипломної освіти, наукові установи, закордонні заклади освіти й міжнародні освітні агенції;
  • 375 закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти, органів управління освітою, профільних асоціацій;
  • 104 заклади професійної (професійно-технічної) освіти, навчально-методичні (науково-методичні) центри (кабінети) профтехосвіти;
  • 22 виробники й постачальники засобів навчання, новітніх технологій, обладнання, меблів, проєктів, програм, видавництва, освітні портали.

Представники ФУПП провели профорієнтаційну роботу, надаючи вичерпну інформацію учням, батькам, студентам щодо особливостей вступу до Київського національного університету будівництва і архітектури, програм навчання, напрямів підготовки й спеціальностей, проходження практики, розвитку інфраструктури, можливостей навчання та працевлаштування в Україні й за кордоном.

Підсумовуючи, слід відзначити, що представники факультету урбаністики та просторового планування активно комунікували з відвідувачами виставки та надавали всім зацікавленим інформацію про КНУБА.
Більш детально за посиланням: https://youtu.be/1BMddBdqVEo