Міжнародний конкурс наукових робіт здобувачів вищої освіти у КНУТД 2023
НОВИНИ АРХ,  НОВИНИ КАФЕДРИ ДИЗАЙНУ

КАФЕДРА ДИЗАЙНУ КНУБА – Міжнародний конкурс наукових робіт здобувачів вищої освіти (2023)

У 2023/2024 навчальному році Київський національний університет технологій та дизайну (КНУТД) ініціював проведення Міжнародного конкурсу наукових робіт здобувачів вищої освіти з України, Республіки Молдови, Китаю, Румунії тощо.

Серед учасників конкурсу з напрямку «Art and Design» була магістрантка кафедри дизайну КНУБА – Аліна Кисіль, яка під керівництвом доктора архітектури, професора, завідувача кафедри дизайну Юлії Третяк, презентувала свою наукову роботу на тему “THEORETICAL AND PRACTICAL DEVELOPMENT OF THE INTERIOR ENVIRONMENT OF CORRECTIONAL FACILITIES”.

Результати конкурсу були оголошені 26 жовтня 2023 року, де Аліна Кисіль здобула диплом третього ступеня за високий науковий внесок. Вітаємо її та керівника з цим важливим досягненням і бажаємо подальших наукових та творчих успіхів.