НОВИНИ КНУБА

«Mr&Ms FISE 2022/2023»: підсумки

П’ятниця, кінець тижня, екстрені відключення світла, тепла та води. Всі ці складові є у навчальному процесі студентів ФІСЕ.

Тому, творчі студенти, майбутні інженери, вирішують всі проблеми легко: воду – в бутлі з Дніпра, тепло – гучне плескання в долоні і обнімашки при зустрічі – гарантують, а от світло…. Запрошуємо ректорат на дійство, відключаємо їх від генератора і, вуаля, свято готове.

А ще, наша віра у котиків ЗСУ, що вечір буде без тривог здійснилась. Дякуємо їм за це – бо вони у нас найкращі.

Тож 16 грудня, в актовій залі відбувся вечір, організований факультетом інженерних систем та екології – «Mr&Ms FISE 2022/2023».

Хочемо подякувати декану – Олександру Примаку, заступнику декана – Наталії Чепурній, проректору з навчальної та організаційно-виховної роботи – Наталії Бурдейній, за підтримку у проведенні заходу.

А також спонсорам завдяки яким учасники конкурсу отримали, в цей не простий для всіх час, приємні сувеніри та подарунки: Оксані Кондратенко – представниці модельного агенства BerLOVska Fashion, Оксані Поплавській-BOSH термотехніка, Валерію Репкіну- Vaillant та Роману Остаповичу – Romstal Україна. Представники цих компаніій- Тетяна Лейкіна, Владислав Кабальський, Валерій Неживий – також були на конкурсі в складі почесного журі.

Окремий лайк організаторам – Сашулі Пестієнко та Анюті Жиліній, ведучим  – Перебийнісу Владиславу та Возному Олександру, голові культурно-масового департаменту – Шарипановій Аліні. А також, всі творчим ФІСЕ-шечкам

Приємні емоції, атмосферність, підтримка глядачів та творча енергія 9 пар-конкурсантів створили неймовірний вечір, за яким так засумувала дружня студентська  родина  КНУБА, зібравшись, щоб підтримати друзів, організаторів і життя – яке не зупинити, як і нашу ПЕРЕМОГУ!

ЦКД_Переглянути фотозвіт

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram