НОВИНИ ГІСУТ,  Новини кафедри ФВІС

Національно-патріотичне виховання на кафедрі ФВіС

Кафедра Фізичного виховання і спорту КНУБА спільно з представниками українських клубів дуельного фехтування (НЕМА) презентували нову дисципліну “Фланкіровка козацькою зброєю”. Презентація проходила на стадіоні КНУБА 15 березня. Були запрошені студенти, викладачі і всі бажаючі – любителі видовищ, пов’язаних з мистецтвом двобою та володінням козацькою зброєю.

На презентацію завітали завідувач кафедри ФВіС Шамич Олександр Миколайович та декан факультету ГІСУТ Нестеренко Олена Вікторівна.

Під час презентації представник клубу “Atira Ruthenia” Роман Гаврилюк провів коротку лекцію, продемонстрував різні види клинкової зброї (європейської та української), показав як правильно тримати зброю, бойові стійки під час фехтування. В програму презентації також увійшли показовий виступ з мечем, одною шаблею, з двома шаблями. Відбулося перше тренування, на якому студенти вчилися правильному хвату, стійкам, основним елементам фланкіровки та фехтувальним прийомам.

Доцент кафедри ФВіС Озерова Ольга Анатоліївна наголосила що, мета включення в освітній процес даної дисципліни – відтворення української культури та козацьких традицій, знайомство з европейською культурою бойових мистецтв, популяризація цього виду рухової активності, посилення мотивації студентів до занять з фізичного виховання і здорового способу життя, підвищення психофізичної готовності молоді, формування їхньої патріотичної і громадської позиції.

Усіх бажаючих навчитися володіти козацькою та європейською клинковою зброєю, запрошуємо на заняття. Звертатися на кафедру ФВіС.