![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo_2023-09-21_17-16-54-1140x855.jpg)
Найуспішніша група Архітектурного факультету 2023
21 Вересня, 2023
Другий рік поспіль найуспішнійшою групою Архітектурного факультету стають студенти кафедри Архітектурного проєктування цивільних будівель і споруд. На щорічній церемонії нагородження на головній площі Університету ректор Петро Куліков урочисто вручив студентам групи АРХ-22Б почесну нагороду – кубок найуспішнішої групи. Вітаємо студентів з отриманням такої почесної нагороди та бажаємо успіхів в навчанні, творчого розвитку та архітектурного натхнення.
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo_2023-09-21_17-39-59-768x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo_2023-09-21_17-40-36-1024x768.jpg)
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/jvv_11042024_1-500x380.jpg)
Студенти ФІСЕ відвідали відкриті лекції
12 Квітня, 2024![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/fb_img_1696342924409-500x380.jpg)
Цього року 207 архітекторів підвищили кваліфікацію через профільні ВИШі
3 Жовтня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/12/DSC_0873_resized_20221201_064141765-500x380.jpg)