НОВИНИ АРХ,  НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТІВ

Найуспішніша група архітектурного факультету 2024

21 березня 2024 року в центральному холі університету відбулось урочисте нагородження студентів із груп переможців конкурсу у номінаціях «Найуспішніша група факультету» та переможця у номінації «Найуспішніша група КНУБА» за результатами I семестру 2023-2024 навчального року. З вітальним словом до студентів звернувся ректор Київського національного університету будівництва і архітектури Петро Куліков, привітав з перемогою студентів груп-переможців з факультетів та побажав упевнено йти вперед до нових цілей, перемог і звершень.

Третій рік поспіль найуспішнійшою групою Архітектурного факультету стають студенти кафедри Архітектурного проєктування цивільних будівель і споруд.

Вітаємо із нагородою «Найуспішніша група архітектурного факультету» студентів групи АРХ-22А та бажаємо  успіхів в навчанні, творчого розвитку та архітектурного натхнення.