![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/img_4772-1140x855.jpeg)
Найуспішніша група будівельного факультету
21 Березня, 2024
В холі головного корпусу університету 21 березня 2024 року, відбулося нагородження найуспішнішої академічної групи будівельного факультету. Нею виявилися студенти спеціальності «Менеджмент», а саме група МО-22. Кубок, а також грамоту вручив ректор КНУБА Петро Куліков.
Вітаємо наших найуспішніших студентів і бажаємо успіхів у подальшому навчанні під мирним небом та не зупинятися на досягнутому!
Заступник декана будівельного факультету Максим Горбач.
Попередня
Поляченко Володимир Аврумович
Найсвіжіше
Плеханов Олександр Вікторович
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/ostannij-den-reyestracziyi-1-500x282.png)
До уваги майбутніх вступників
10 Квітня, 2024![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/01/anna-shkliarenko-500x380.jpg)
24-26 січня 2024року в в Відні, Австрія відбулася VII МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ SCIENTIFIC RESEARCH: THEORETICAL FOUNDATIONS AND PRACTICAL APPLICATIONS
29 Січня, 2024![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/7acd0046-ea00-4b5d-9e2e-bf5c5c752ed4-500x380.jpeg)