НОВИНИ БФ,  НОВИНИ КНУБА,  НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТІВ

Науковці будівельного факультету вдало завершують дисертаційні дослідження

У спеціалізованій вченій раді Д 26.056.04 19 квітня 2024 року за головуванням голови ради, декана будівельного факультету професора Іванченка Григорія Михайловича, відбувся вдалий захист дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук, асистента кафедри геотехніки Ручківського Віталія Валентиновича на тему: «Особливості взаємодії інженерних захисних конструкцій з ґрунтовою основою при влаштуванні підземних приміщень в щільно забудованій території». Науковий керівник: д.т.н., професор Бойко І.П.

В обговоренні роботи активну участь прийняли офіційні опоненти: д.т.н, проф. Винников Ю.Л. (Полтавський НТУ ім. Юрія Кондратюка), Кочкарьов Д.В. (НУВГП, Рівне) та всі члени спеціалізованої ради.

Бажаємо подальших успіхів здобувачу та плідної роботи для розвитку кафедри, факультету та університету.