НАУКОВО-ДОСЛІДНА РОБОТА ЗДОБУВАЧІВ

Публікації здобувачів бакалаврського рівня

Публікації здобувачів магістерського рівня

Учасники і призери олімпіад та конкурсів

Напрями науково-дослідної роботи студентів

Керівники: д.т.н., проф. Журавський О.Д., к.т.н., проф. Кріпак В.Д.,  к.т.н., доц. Доброхлоп М.І., кт.н., доц.  Сморкалов Д.В., доц. Постернак М.М.

Керівники: д.т.н., проф. Журавський О.Д., д.т.н., проф.Бамбура А.М., к.т.н., проф. Кріпак В.Д., к.т.н., доц. Доброхлоп М.І., к.т.н., доц. Сморкалов Д.В., к.т.н., доц. Панченко О.В.);

Керівники: д.т.н., проф. Клімов Ю.А., к.т.н., доц. Доброхлоп М.І., д.т.н., проф. Журавський О.Д., к.т.н., доц. Сморкалов Д.В.,ас. Скорук О.М.

Керівники: д.т.н., проф. Клімов Ю.А., д.т.н., проф. Бамбура А.М., к.т.н., проф.Кріпак В.Д.

Керівники: д.т.н., проф. Журавський О.Д., к.т.н., доц. Панченко О.В

Керівники :к.т.н., доц. Колякова В.М.,к.т.н. Фесенко О.А

Керівники: д.т.н., проф. Журавський О.Д., к.т.н., доц. Колякова В. М., к.т.н.,  Фесенко О.А., к.т.н., доц. Козак О.В.,

Керівники: д.т.н., проф. Журавський О.Д., к.т.н., доц.  Доброхлоп М.І., к.т.н., доц. Сморкалов Д.В.

Керівники: д.т.н., проф. Бамбура А.М., д.т.н., проф. Журавський О.Д., д.т.н., проф. Клімов Ю.А., к.т.н., проф. Кріпак В.Д

Керівники: д.т.н., проф. Бамбура А.М., к.т.н. Фесенко О.А.

Керівники: к.т.н., проф. Кріпак В.Д., к.т.н., доц. Афанасьєва Л.В.

Керівники: доц. Постернак М.М., ас. Постернак О.М.

Навчальна і науково-дослідна база кафедри