НОВИНИ КНУБА

Науково-практична конференція “Роль студентства в українському суспільстві”

2 грудня в Національній академії внутрішніх справ відбулась науково-практична конференція “Роль студентства в українському суспільстві” в рамках проєкту USL Science II (https://www.instagram.com/p/CkgKx8ON-uF/?igshid=MTg0ZDhmNDA=).

📃На конференції доповідачами виступили лідери ОСС: НУБіП, КНУ ім. Т. Шевченка, НАУ, КНЕУ, ХНУ ім. В.Н. Каразіна, НМУ ім. О.О. Богомольця, НУХТ, ЛНУ ім. І. Франка, НПУ ім. М. Драгоманова, НАВС.
Та представники ГО: ELSA Kyiv, Київського осередку Фундації Регіональних Ініціатив, Erasmus Student Network Ukraine, Українського покоління лідерів.

📌Від РСС КНУБА виступав Голова РСС Цап Ілля з доповіддю, розробленою разом з Головою наукового департаменту КНУБА Яном Корміліциним, на тему: «Орган студентського самоврядування: поняття, значення та функції.»

Щиро вдячні нашим слухачам, котрі доєдналися в онлайн форматі.

Продовжуємо гідно представляти РСС КНУБА на київському та всеукраїнському рівнях!😎