Новини 2020 року

НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ “ІСТОРІЯ, ТЕОРІЯ ТА ПРАКТИКА РОЗВИТКУ АРХІТЕКТУРНО-МІСТОБУДІВНОГО СЕРЕДОВИЩА”

• до 90-річчя КНУБА
  • до 30-річчя кафедри Дизайну архітектурного середовища
  • до 30-річчя кафедри Теорії архітектури

ТЕЗИ-конференції-ТА_ДАС_2020

Вітаємо магістрів та їх керівників з успішним захистом в online режимі!

Незважаючи на труднощі дистанційної освіти, всі магістри представили свої проекти на найвищому рівні. Кожен зі студентів презентував свої напрацювання в режимі реального часу членам АЕК №5 за допомогою додатку ZOOM, що надало змогу детально переглянути проекти та обговорити їх.

Високий рівень представлених робіт підтверджується оцінками атестаційної комісії, адже всі проекти отримали “відмінно” чи “добре”!

2, 3 та 4 вересня студенти 1, 2 та 3 курсів архітектурного факультету КНУБА разом із випускницею і майбутньою абітурієнткою нашого університету виконали вже п’ятий волонтерський проект з розпису стін приміщень Національної дитячої спеціалізованої лікарні «ОХМАТДИТ» у місті Києві. Цього року це був наймасштабніший проект за кількістю учасників та об’ємів розписаних приміщень. У проекті прийняли участь 65 учасників, які разом розписали 2-й, 3-й та частково 4-й поверхи блоку «С» нового корпусу лікарні, який є центральною частиною будівлі і до якого примикають всі лікувальні відділення.

Багаторічним спонсором, який повністю забезпечив учасників проекту високоякісною та спеціальною фарбою, виступила компанія Color Club – дякуємо за постійну підтримку!

Організатор та керівник волонтерського проекту з розпису стін приміщень Національної дитячої спеціалізованої лікарні «ОХМАТДИТ» доц. кафедри дизайну архітектурного середовища КНУБА Булах Ірина Валеріївна.

Дякуємо за активну соціальну позицію та бажання творчо змінювати світ на краще всім учасникам волонтерського проекту!

21 вересня 2020 року відбувся фінал двох творчих конкурсів: дитячого малюнку «ЧАРІВНИЙ СВІТ-2020» та студентського малюнку «ДЖЕРЕЛО НАТХНЕННЯ-2020», які були спільно організовані КНП «Київська міська дитяча клінічна лікарня №1» і кафедрою дизайну архітектурного середовища архітектурного факультету Київського національного університету будівництва і архітектури. Зважаючи на невелику кількість учасників цьогорічних конкурсів, було прийнято рішення про оголошення переможцями всіх дітей та студентів, які представили свої творчі роботи – адже, кожен конкурсний малюнок відобразив особистий, прекрасний, чарівний світ! Всі конкурсні малюнки 2 жовтня 2020 року були відвезені до Київської міської дитячої клінічної лікарні №1 та незабаром прикрасять стіни дитячого лікувального закладу. Свій малюнок у подарунок лікарні також передала к. арх., доцент кафедри дизайну архітектурного середовища Булах Ірина Валеріївна. Теплі слова вдячності керівництву Київського національного університету будівництва і архітектури, а також вітання і подяка всім учасникам конкурсів висловили головний лікар Кожара Юрій Олександрович та персонал лікарні. Також керівництво Київської міської дитячої клінічної лікарні №1 висловило сподівання на подальшу плідну творчу співпрацю з нашим університетом.

Учасники та переможці конкурсу «ДЖЕРЕЛО НАТХНЕННЯ-2020»:

1. Хрипливець Ксенія (АРХ-23А)
  2. Шелест Денис (АРХ-31Б)
  3. Верлан Юлія (АРХ-36)
  4. Сосіна Олена (АРХ-24Б)
  5. Продіус Мар’яна (АРХ-25)

Учасники та переможці конкурсу «ЧАРІВНИЙ СВІТ-2020»:

1. Зайцева Аліса (5 років)
  2. Булах Лев (10 років)
  3. Булах Вікторія (17 років)

Викладачі та студенти кафедри ДАС взяли участь у Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції «Еволюція уявлень в архітектурній і художній освіті: погляд в майбутнє», що проводилась на базі Харківського національного університету міського господарства ім. О. М. Бекетова, за організацією кафедри Архітектури будівель і споруд та дизайну архітектурного середовища, факультету Архітектури, дизайну та образотворчого мистецтва.

Вітаємо з успішною презентацією наукових напрацювань наших колег – проф. Тімохіна В.О., доц. Щурову В.А., доц. Ольховську О.В., аспіранта кафедри Бенаїсса Валіда, а також студентів кафедри – Пузину А.О., Панечко О.В., Пархомець Є.Р., Каракай В. Ю., Кислу О.І.

Тези конференції видані у вигляді збірки.

Вітаємо нашу колегу, доцента кафедри дизайну архітектурного середовища, Булах Ірину Валеріївну з успішним захистом докторської дисертації «Містобудівні основи територіально-просторового розвитку системи дитячих лікувальних комплексів», за спеціальністю 18.00.04 – Містобудування та ландшафтна архітектура!

Науковий консультант: доктор архітектури, професор, завідувач кафедри дизайну архітектурного середовища Київського національного університету будівництва і архітектури Міністерства освіти і науки України Тімохін В.О.

Офіційні опоненти:

Древаль І. В., доктор архітектури, доцент, завідувач кафедри містобудування Харківського національного університету міського господарства ім. О. М. Бекетова Міністерства освіти і науки України, м. Харків;

Вадімов В. М., доктор архітектури, професор, професор секції містобудування кафедри архітектури будівель та містобудування Національного університету «Полтавська політехніка ім. Ю. Кондратюка» Міністерства освіти і науки України, м. Полтава;

Плешкановська А. М., доктор технічних наук, професор, директор Інституту Урбаністики, м. Київ.

Публічний захист докторської дисертації відбувся 9 квітня о 12:00 на платформі MS Teams.