НОВИНИ КНУБА

Новини приймальної комісії

У Київському національному університеті будівництва і архітектури триває процедура виконання вимог до зарахування на бюджет ОС «Бакалавр» на основі ПЗСО (школа) та НРК5 (молодший спеціаліст).

Приймальна комісія у складі професійних співробітників з різних підрозділів університету надала комфортні умови для вступників та їхніх батьків.

За кількістю вступників, які виконали умови до зарахування лідирують в нашому університеті такі спеціальності (станом на 06.08.2023р.):

• 192 «Будівництво та цивільна інженерія» – 217 вступників
  • 191 «Архітектура та містобудування» – 82 вступника
  • 022 «Дизайн» – 19 вступників

У 2023 році рекомендації до зарахування на бюджет в КНУБА отримали 884 вступники, з яких 394 вже виконали вимоги до зарахування повністю. Загалом підтвердили вибір місця навчання через електронний кабінет 671 вступник.

Цього року у вступників, які перебувають в різних життєвих обставинах, є можливість пройти всю процедуру вступу повністю дистанційно.

Відповідальний секретар приймальної комісії

Олександр КРАВЧУК