Новини кафедри "Водопостачання та водовідведення",  НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТІВ,  НОВИНИ ФІСЕ

Олімпіада з дисципліни ТЕХНІЧНА МЕХАНІКА РІДИНИ І ГАЗУ

У травні 2023 року на кафедрі водопостачання та водовідведення було проведено олімпіаду з дисципліни ТЕХНІЧНА МЕХАНІКА РІДИНИ І ГАЗУ серед студентів 2-го курсу ПЦБ.

Традиційно конкурсні завдання включають у себе задачі на гідростатику, гідродинаміку, розрахунки руху рідини у напірних трубопроводах.

Цього року в олімпіаді взяли участь 22 студента спеціальність “Промислове цивільне будівництво”.

Особливістю цьогорічної олімпіади було те, що вона проводилася дистанційно, що вносило деякі особливості в її проведення.

В організації та проведенні олімпіади активну участь прийняли співробітники кафедри “Водопостачання та водовідведення” доценти Гіжа О.О. та Павлов Є.І. Інформаційна підтримка та супроводження он-лайн формата Олімпіади на сайті – посилання http://www.k123.com.ua/jh_Olympus_2023_v5.htm

Вітаємо студентів:

• I місце – студент 2-го курсу групи ПЦБ-13С Стецюк Максим Леонідович;
  • II місце – 2 студенти групи ПЦБ-21 Березняк Артем Володимирович, ПЦБ-22 Бандуренко Михайло Володимирович;
  • III місце – студентка групи ПЦБ-21 Нина Катерина Андріївна

Голова оргкомітету олімпіади доцент Копаниця Ю.Д.