НОВИНИ КНУБА

Оновлені навчальні програми на  Архітектурному факультеті КНУБА

Психологи кажуть, якщо студент відчуває, що його робота виконується не тільки задля оцінки, а  матиме практичне застосування, то навчальний результат буде набагато кращий. Такої ж думки притримується і декан Архітектурного факультету КНУБА професор Олександр Кащенко. За  його ініціативи в цьому семестрі у навчальні програми факультету впроваджується концепція відбудови зруйнованих  будівель і  споруд, відтворення пам’яток архітектури, архітектурної спадщини і предметів мистецтва. Тому запропоновано весняний семестр присвятити в межах архітектурної програми  підготовки студентів архітектурного, художнього і дизайнерського спрямування роботам, які будуть відповідати цій задачі. А саме: студентам пропонується розробляти тематику реабілітаційних центрів, санаторії, центрів перепідготовки, тимчасового і капітального  житла  для переселенців та інших будівель і споруд, які допоможуть відбудувати  країну в повоєнний період. Крім цього, такі проекти забезпечать розвиток будівельної, архітектурної й мистецької  галузей. Дизайнери й художники розроблятимуть  мобільні блоки  для відпочинку військових, які будуть встановлюватися на спеціальних автомобілях,  тож  матимуть можливість змінювати дислокацію. Також планується розробляти камуфляж відповідно до місцевості, і часу року,  і ця робота буде поєднуватися з волонтерською на факультеті. Це те, чим КНУБА практично може допомогти нашому ЗСУ в цей відповідальний період. Віримо в перемогу!  – підкреслив професор Олександр Кащенко. І треба додати, що позитивний резонанс такого підходу до навчальних програм вже помітний.

Тетяна Кириченко,

прес-секретар КНУБА