Остапущенко Ольга Павлівна

Остапущенко Ольга Павлівна Доцент кафедри електротехніки та електроприводу, кандидат технічних наук. В 1979 році закінчила Київський технологічний інститут легкої промисловості, де отримала кваліфікацію інженера з автоматизації технологічних процесів. В цьому ж році вступила до аспірантури Київського інженерно-будівельного інституту на кафедру автоматизаціі технологічних процесів, по закінченні якої працювала на цій кафедрі на посаді молодшого наукового співробітника..

З 1985 року працює на кафедрі електротехніки та електроприводу, спочатку на посаді асистента, а з 1994 року ­ на посаді доцента кафедри.

В 1989 році захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук. Тема дисертації “Математические модели и алгоритмы управления качеством шовной контактной сварки на базе математической модели процесса”. У 1995 році присвоєно вчене звання доцента.

Загальний стаж роботи 41 рік, науково-педагогічної роботи – 37 років.

Викладає такі навчальні дисципліни:

– Електротехніка та електропостачання (192 “Будівництво та цивільна інженерія”, 144 “Теплоенергетика”);

– Електротехніка та електроніка (122 “Комп’ютерні науки”, 126 “Інформаційні системи і технології”);

– Основи електротехніки та електроніки (015 «Професійна освіта”);

– Інженерне забезпечення будівель і споруд (101 “Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування).

Досягнення у професійній діяльності
Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram