![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/posadka-lyp_7-1140x856.jpg)
Озеленення аллеї слави студентами І курсу БТФ
27 Жовтня, 2023
24.10.2023 р. студенти І курсу БТФ прийняли активну участь в озелененні аллеї слави КНУБА. Під керівництвом заступника декана Апанесенка В.Ю. і завідуючого лабораторією каф. ТБКВ Смешко В.В. були посаджені липи, які згодом будуть радувати викладачів і надихати на освітні і наукові здобутки.
Дякуємо за турботу!
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/photo_2023-04-11_13-01-36-500x380.jpg)
Використання систем штучного інтелекту в навчальному процесі підготовки менеджерів
11 Квітня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/10/Сертификат4_-500x380.png)
КАФЕДРА ДИЗАЙНУ КНУБА – УЧАСТЬ У МІЖНАРОДНІЙ НАУКОВІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ «ВПЛИВ КУЛЬТУРИ Й МИСТЕЦТВА НА ЦІННІСНІ ОРІЄНТИРИ ЦИВІЛІЗАЦІЇ В УМОВАХ ВОЄННОГО ТА ПІСЛЯВОЄННОГО ЧАСУ»
13 Жовтня, 2022![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/jvv_28042024_1-500x380.jpg)