Перемога у фіналі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

30 квітня 2021 року проводено фінал ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі знань «Галузеве машинобудування (машини аграрно-лісового та транспортного комплексів)» на базі Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка.

Участь в даному конкурсі прийняла студентка групи ІЛС-41 факультету автоматизації та інформаційних технологій Пенькова Катерина Миколаївна з темою роботи: «Дослідження показників надійності вібраційних площадок на основі нечіткої логіки» (науковий керівник: кандидат технічних наук, доцент кафедри МОТП Делембовський М.М.).

Галузева конкурсна комісія на основі доповідей конкурсантів сформувала рейтинговий список робіт, визначила переможців та одноголосно затвердила протокол засідання. Згідно з протоколом перше місце (диплом І ступеня) отримала Пенькова Катерина Миколаївна.

Колектив кафедри машин і обладнання технологічних процесів Вітає Катерину Миколаївну з перемогою у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт та бажає подальших успіхів і перемог!

Детальна інформаціяза посиланням

Доцент кафедри машин і обладнання технологічних процесів,
кандидат технічних наук
Делембовський Максим Михайлович