КНГІГ

ПІДПИСАННЯ МЕМОРАНДУМУ З ГРОМАДСЬКОЮ СПІЛКОЮ “БІЛДІТ ЮКРЕЙН”

22 вересня було підписано Меморандум про співпрацю між Київським національним університетом будівництва і архітектури та ГС “Білдіт Юкрейн”.

Головною метою такої співпраці є формування міцної бази теоретичних та практичних знань у сфері інформаційного моделювання будівель та споруд серед студентів та викладачів профільних будівельних, архітектурних та інженерних спеціальностей.

Відтепер студенти та викладачі даних спеціальностей отримують відкритий доступ до навчальних матеріалів курсів від buildit.lab з можливістю проходження у вільному режимі, а також регулярні освітні заходи (лекції, вебінари, воркшопи). Кожен, хто хоче отримати доступ до курсів та навчальних матеріалів buildit.lab може заповнити форму – https://forms.gle/DTx2a9cco9i2YBu8A та розпочинати навчання у будь-який час.

Головним проєктом ГС “Білдіт Юкрейн” є освітній простір buildit.lab, який поєднує у собі теорію, практику та технології, завдяки освітнім ініціативам, наприклад курсам Revit. Basic та Revit. MEP.

Детальніше про діяльність ГС “Білдіт Юкрейн” та buildit.lab можна дізнатись за посиланнями –