НОВИНИ КНУБА

Підсумки зустрічі ректора КНУБА з завідувачами кафедр архітектурного факультету

Ректор КНУБА Петро Куліков провів робочу зустріч із завідувачами кафедр архітектурного факультету. Тема розмови стосувалася серйозної проблеми – скорочення фінансування навчальних закладів в Україні і скорочення їх кількості. Очікується, що фонд зарплати освітян буде зменшений майже вдвічі. Петро Мусійович звернувся до шанованих професорів із пропозицією висловити свої думки, щодо їхньої участі у вирішення фінансових проблем рідного університету.  Як додав перший проректор КНУБА Денис Чернишев, це не обов’язково гроші. Можуть бути проекти з оснащення аудиторій чи лабораторій університету тощо.  Декан архітектурного факультету Олександр Кащенко наголосив, що його включено до комітету Київради з реставрації історичної спадщини. Ймовірно, там знайдуться замовлення для висококласних фахівців з університету. Проректор Олександр Ковальчук доповів, що викладачами КНУБА проведено обстеження будівель в Київській області. І нині час подавати свої пропозиції щодо участі у відбудови цих міст. Від професора Олега Слєпцова  прозвучала пропозиція розробити проект відбудови дружнього Маріупольського національного університету, як дипломну роботу. Директор Центру міжнародної співпраці та партнерства КНУБА Олена Бондар  пообіцяла допомогу в організації участі в грантових програмах відбудови України. Такими  були перші пропозиції. Ректор запропонував зустрітися через тиждень, щоб обговорити вже конкретні плани.

Разом з КНУБА до успіху!

Прес-служба КНУБА