НОВИНИ ГІСУТ,  НОВИНИ КНУБА

ПІДСУМКИ ГЕОПРОСТІР – 2023

17 та 18 жовтня в стінах Київського національного університету будівництва і архітектури відбулась 5-та міжнародна науково-практична конференція Геопростір – 2023 Інфраструктура геопросторових даних: геоінформаційне забезпечення містобудування та відновлення України.

Конференцію відкрив ректор КНУБА професор Петро Куліков, з вітальним словом до учасників звернулись Микола Сольський – міністр аграрної політики та продовольства України, Денис Башлик – заступник міністра аграрної політики та продовольства України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації, Олена Шуляк, голова комітету Верховної ради України з питань організації держвлади та місцевого самоврядування.   

Протягом двох днів в конференції прийняли участь провідні фахівці галузі геодезії, картографії та землеустрою України, представники Міністерства розвитку громад, територій   та інфраструктури України, а також представники закордонних провідних установ та навчальних закладів.

Географія учасників Геопростору вражає – Японія, Канада, Польща , Латвія, Німеччина та Швейцарія. Конференція вийшла насичена, цікава, а також було окреслено напрями подальшої роботи.

Ознайомитись з презентаціями доповідей можна буде пізніше на офіційному сайті конференції.

 Декан ф-ту ГІСУТ                                            Олена НЕСТЕРЕНКО

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram