НОВИНИ БФ,  НОВИНИ КНУБА,  НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТІВ

Планове щорічне засідання Національного комітету України з теоретичної і прикладної механіки

Національний комітет України з теоретичної і прикладної механіки провів планове щорічне засідання.

За підсумками відкритого голосування до Комітету було включено 76 нових членів з 22-х освітніх, наукових та промислових організацій, серед яких хочеться виділити викладачів нашого університету.

Наукова спільнота КНУБА завжди широко була представлена в осередку механіків України і підтримує ці традиції сьогодні.

12 грудня 2023 року представники будівельного факультету КНУБА урочисто отримали свідоцтва про обрання постійними членами Комітету.

Серед них доктори технічних наук, професори кафедри будівельної механіки Вабіщевич Максим Олегович, Лук’янченко Ольга Олексіївна, Максим’юк Юрій Всеволодович, Солодей Іван Іванович, Шкриль Олексій Олександрович.

Бажаємо нашим співробітникам плідної та цікавої роботи.