Новини,  Новини кафедри управління проєктами,  НОВИНИ ФАІТ

Профорієнтаційна зустріч із представниками роботодавців

14 червня о 13.00 за допомогою комунікаційної технології ZOOM (посилання на зустріч) кафедра управління проєктами КНУБА проводить відкриту профорієнтаційну лекцію-презентацію із представниками комунального підприємства м. Києва «Центр організації дорожнього руху» (https://codr.kyivcity.gov.ua/). Лекцію проведуть заступник начальника служби дислокації технічних засобів регулювання дорожнім рухом Сергій БЕЗШАПКІН, начальник відділу картографії та геоінформаційних технологій служби дислокації технічних засобів регулювання дорожнім рухом Ігор ВАСИЛЬЄВ та експерт в галузі практичного застосування технологій штучного інтелекту Дмитро БОНДАРЕНКО.

Метою заходу є ознайомлення студентів, аспірантів, викладачів КНУБА із сьогоденними викликами та підходами до їх вирішення у сфері організації та безпеки дорожнього руху в межах населених пунктів.

Зміст лекції орієнтований на:

використання стеку геоінформаційних технологій та технологій штучного інтелекту в управлінні організацією дорожнього руху та міського простору (нормативні, проектні та технологічні аспекти).

Захід орієнтований на: спеціалістів з планування територій, урбаністики, управління проєктами, геоінформаційних систем, інформаційних технологій, комп’ютерних наук.

Запрошуємо до спілкування та дискусії викладачів, аспірантів, студентів та всіх зацікавлених осіб.

Програма заходу розміщена за посиланням. Якщо у Вас виникли запитання до лекторів після ознайомлення із програмою, Ви можете їх поставити заздалегідь, скориставшись гугл-формою.

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram