Події

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ

Університет займає активну громадянську позицію, усіляко допомагаючи нашим військовим наближати Перемогу. Тільки за 2024 рік КНУБА разом з Благодійним фондом «Український Вектор» та депутатом Київради Юрієм Тихоновичем придбали лазне-пральний комплекс для воїнів на передовій та автомобіль швидкої допомоги  для Центрального медичного госпіталю Збройних сил України. На постійній основі проходять Дні донора, а  всі охочі беруть участь у плетенні маскувальних сіток.

Згідно з наказом Міністра оборони України № 130 від 30 січня 2024 року, за надання всебічної допомоги під час збройної агресії російської федерації проти України, плідну співпрацю зі Збройними Силами України, патріотизм та активну громадську позицію відзнакою Міністерства оборони України – медаллю «За сприяння Збройним Силам України» нагороджено завідувача кафедри фізики, доктора технічних наук, професора ГЛИВУ ВАЛЕНТИНА АНАТОЛІЙОВИЧА.

22 серпня 2023р. БО «БФ «Польова кухня Б-50»» до дня Незалежності України провели нагородження відзнакою Київського міського голови нагрудним знаком «За сприяння обороні Києва» волонтерам, які під час збройної агресії російської федерації виявили мужність та патріотизм, сприяли обороні столиці України – міста Києва своєю професійною чи волонтерською діяльністю. Серед нагороджених була студентка факультету інженерних систем та екології Катерина СМОЛЬСЬКА, яка вже з 27 лютого 2022 року розпочала діяльність волонтера на БО «БФ «Польова кухня», працюючи щодня з ранку і до пізнього вечора.

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram