ПОДВІЙНИЙ ДИПЛОМ

Магістри 2021

 

Студентки кафедри Архітектурного Проектування Цивільних Будівель і Споруд отримали подвійний диплом  у Державному Університеті Люблінська Політехніка 

Цегельна Анастасія

Мультифункціональний центр на основі бібліотеки.
Проект розроблений на території Нижня Теличка в м. Києві, в промисловій зоні, гавані річки Дніпро. За генпланом Києва 2025 року територія Телички є громадською зоною. Тому також був розроблений загальний генплан розвитку території. Проектування мультифункціонального центру базувалося на аналізі досвіду проектування подібних споруд.
Основною ідеєю було створити будівлю як громадський центр, що був би доступний для різних груп населення. Функціональне зонування будівлі: Громадська зона, бібліотека, багатоцільові зали, зона коворкінгу, кафе та зона розваг. Реновація будівлі та території зводилося до принципу «Less is more». Окрім самої будівлі було проведено реновацію території: облаштування паркінгу перед будівлею, облаштування набережної, створення виставкового простору та створення зон відпочинку.

 

Александренко Тетяна

Запропонована модель розвитку ділянки території промислової зони «Нижня Теличка» та проекту яхт-клубу, які знаходиться на березі Дніпра, в центрі міста, на перетині магістралей, ще й Ботанічний сад поруч. При формуванні яхт-клубу враховані такі основні фактори: природно-кліматичні, містобудівні, типологічні, екологічні, соціальні, об’ємно- просторові та інженерно-конструктивні.

Пікулєва Анастасія

Розроблено проект ренновації території Нижня Теличка у Голосіївському районі міста Києва. Проаналізувавши територію та будівлю гуртожитку Деревообробного коледжу, обрану для реконструкції, було вирішено залишити основну функцію будівлі – житлову та надати їй сучасний стиль. Вибраною функцією є колівінг у складі з коворкінгом. Розроблені нові планувальні рішення, що відповідають сучасним вимогам, оновлено фасади та генеральний план території. Основною ідеєю проекту було повернення набережної людям. Місце біля води відкриє жителям колівінгу естетичний вид з вікон та можливість прогулятися вздовж набережної в будь-який час.

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram