ПОРЯДОК ПОСЕЛЕННЯ В ГУРТОЖИТКИ КНУБА

ПОРЯДОК ПОСЕЛЕННЯ СТУДЕНТІВ В ГУРТОЖИТКИ КИЇВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ НА 2023/2024 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

Поселення першого курсу  відбудеться з 2023 року

Крок перший.

Студент повинен заздалегідь взяти із собою  пакет документів, необхідних для поселення:

• Копія паспорта (1, 2 та 11 сторінки) або копія ID карти та витяга з реєстру;
  • Копія ідентифікаційного коду;
  • Оригінал довідки про проходження флюрографічного огляду, який пройдено не більше року тому;
  • Медична довідка за формою 086-О;
  • Фотокартка  3 x 4 – 6 шт.
  • Конверт  11 x 16 (без марки).
  • Копії та оригінали документів, які підтверджують пільги (в разі наявності), необхідно надати ОБОВ’ЯЗКОВО!

Крок другий.

Комендант гуртожитку ознайомлює студента з «Правилами внутрішнього розпорядку в студентських гуртожитках КНУБА» та правилами  пожежної безпеки.

Комендант гуртожитку виписує ордер на поселення та оформляє зі студентом договір на проживання в гуртожитку КНУБА.

Крок третій.

Студент оплачує проживання в гуртожитку за реквізитами, які надає комендант.

УВАГА!!!
ОПЛАТА ЗА ГУРТОЖИТОК ЗДІСНЮЄТЬСЯ
В ПОВНОМУ ОБСЯЗІ ЗА ВЕСЬ НАВЧАЛЬНИЙ РІК І СТАНОВИТЬ 9600 ГРН

Інформація  щодо гуртожитів, закріплених за факультетами КНУБА