НОВИНИ КНУБА

Представники ФІСЕ на IX Національній науково-практичній конференції «INNOVATION IN PRACTICE» 20-21 жовтня 2022 року в м. Люблін, Польща

Представники ФІСЕ (декан проф. Олександр Приймак, проф. Олена Дупляк та доц. Вікторія КОНОВАЛЮК) взяли участь в роботі IX Національної науково-практичної конференції «INNOVATION IN PRACTICE», що проводилась 20-21 жовтня 2022 року в м. Люблін, Польща.

Конференція, організована Польською академії наук, Центром науково-освітніх інновацій та Люблінськими університетами, створила платформу для обміну досвідом та інтеграції наукової спільноти. А також надала можливість налагодити контакти з підприємцями, створити міждисциплінарні дослідницькі групи та визначити напрями їх можливої співпраці.

Особливу зацікавленість викликав науковий семінар «DIALOG Energy Harvesting», що проводився в рамках конференції. Теми семінару охоплювали питання відновлення енергії з навколишнього середовища в урбанізованому середовищі, зокрема в промислових умовах. Проводились лекції з презентацією наукових досягнень та панельні дискусії для підприємців та науковців.

Також представники ФІСЕ відвідали Міжнародну виставка винаходів і технологій «Inno Wings 2022», що проводилась на ARENA Lublin. На виставці були представлені та нагороджені новітні рішення в галузях техніки та медицини.

Доцент Вікторія КОНОВАЛЮК

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram