![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/jvv_20032024_1.jpeg)
Представник ФІСЕ на Професійно-агітаційному марафоні
20 березня 2024 р. в Київській інженерній гімназії відбувся Професійно-агітаційний марафон, на який було запрошено 5 вищих навчальних закладів. Від КНУБА на марафоні працювали: спеціаліст відділення довузівської підготовки Н.В. Ткаченко та доцент кафедри теплотехніки С.В. Барановська.
Учні чотирьох одинадцятих класів були зібрані в актову залу, де демонстрували міні-фільм про КНУБА. А на конкретні запитання гімназисти отримували відповіді біля локації КНУБА в холі продовж трьох перерв, поки не перешкодила тривога. Майбутніх абітурієнтів цікавили: умови вступу; підготовка до НМТ; дні відкритих дверей; пробні випробування та багато інших питань.
Київська інженерна гімназія є одним з небагатьох закладів загальної середньої освіти , де проводять уроки креслення.
Сподіваємося, що випускники гімназії стануть студентами КНУБА.
Доцент кафедри теплотехніки Барановська С.В.
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/jvv_20032024_3.jpeg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/jvv_20032024_2.jpeg)
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/06/maldari-liczej-13-500x380.jpg)
Профорієнтаційна зустріч студентів КНУБА зі школярами
17 Червня, 2024![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/09/255779587_128161466292639_4643247466019382368_n-scaled-1-500x380.jpg)
День пам’яті жертв Бабиного Яру
29 Вересня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/01/Європейський_прорив_4-500x380.jpg)