НОВИНИ ФІСЕ

Представник ФІСЕ на Професійно-агітаційному марафоні

20 березня 2024 р. в Київській інженерній гімназії відбувся Професійно-агітаційний марафон, на який було запрошено 5 вищих навчальних закладів. Від КНУБА на марафоні працювали: спеціаліст відділення довузівської підготовки Н.В. Ткаченко та доцент кафедри теплотехніки С.В. Барановська.

Учні чотирьох одинадцятих класів були зібрані в актову залу, де демонстрували міні-фільм про КНУБА. А на конкретні запитання гімназисти отримували відповіді біля локації КНУБА в холі продовж трьох перерв, поки не перешкодила тривога. Майбутніх абітурієнтів цікавили: умови вступу; підготовка до НМТ; дні відкритих дверей; пробні випробування та багато інших питань.

Київська інженерна гімназія є одним з небагатьох закладів загальної середньої освіти , де проводять уроки креслення.

Сподіваємося, що випускники гімназії стануть студентами КНУБА.

Доцент кафедри теплотехніки Барановська С.В.