Представники ФІСЕ відвідали форум «Відновлення інженерних мереж та комунікацій»
НОВИНИ ФІСЕ

Представники ФІСЕ відвідали  форум «Відновлення інженерних мереж та комунікацій»

У четвер, 01 червня 2023 р. у виставковому центрі «Акко Інтернейшн» розпочав роботу  форум    «Відновлення інженерних мереж та комунікацій». Викладачі та студенти факультету інженерних систем та екології мали чудову нагоду поповнити, розширити  та закріпити знання, отримані на лекціях. Хоча повітряна тривога вимусила розпочати відвідування форуму в укритті, але це не зменшило  прагнення студентів до ознайомлення з передовими досягненнями в сфері інженерного обладнання систем теплопостачання, опалення, гарячого водопостачання, вентиляції та кондиціювання.

Спеціалісти фірми «Grundfos» провели семінар і наглядно продемонстрували роботу свого обладнання, а також ознайомили з сучасними системами налаштування і керування роботи насосів, згідно вимог з енергоефективності.

Студенти, які навчаються за спеціальностями 192 «Будівництво та цивільна інженерія» (ОПП «Теплогазопостачання і вентиляція») та 144 «Теплоенергетика» ознайомилися з передовими розробками  обладнання з отримання, транспорту і споживання теплоти. Це: котли «Ariston»,   «Bosch»;  теплові насоси  «Cooper & Hunter»;  попередньо ізольовані труби «Austroisol»; обладнання систем опалення « Herz» та багато інших.

Приємно було бачити працівників відомих світових фірм, випускників КНУБА.

Знання та інформаційні матеріали, що отримали на форумі, студенти будуть використовувати в курсовому та дипломному проектуванні, а також в майбутній професійній діяльності, якість яких буде залежати від знань та вмінь набутих під час навчання.

Цьому поколінню відновлювати нашу Рідну УКРАЇНУ.

Доцент кафедри теплотехніки Барановська С.В.