Приймак Володимир Васильович

Керівник навчально-архітектурної майстерні
Кандидат архітектури
Доцент

Контактна інформація:
@knuba.edu.ua
https://orcid.org/0000-0003-0373-6868
ResearchGate https://www.researchgate.net/profile/Volodymyr-Pryimak

ДОСЯГНЕННЯ У ПРОФЕСІЙНІЙ ДІЯЛЬНОСТІ

Кандидат архітектури
Доцент
Народився в м. Хмельницькому 1955.
По закінченні архітектурного факультету Львівської політехніки в 1977 був направлений на роботу до Вінницької філії Діпроцивільпромбуду.
Архітектор, педагог, учений.
У 1979 вступив до очної аспірантури КиївЗНДІЄП.
Член Національної спілки архітекторів України з 1981.
Працював у КиївЗНДІЕП до 1997 на посаді завідувача  сектора громадських центрів, провідного наукового співробітника.
У 1985 захистив кандидатську дисертацію на тему «Архітектура громадських центрів регіонального значення в умовах найкрупніших міст УРСР».
У 1995 створив і очолив архітектурну майстерню при КОНСАУ, ТАМ «Арх-Дизайн- Бюро». Першими його роботами були: Монументальний знак «Поштовий центр України» з Архістратигом Михаїлом, реконструкція Головпоштамту та готель «Андріївський».
З початку 2000-х років «Арх-Дизайн-Бюро»  розвинулося як комплексна проектна організація, де було розроблено низку проектів великих житлових і громадських комплексів у м. Києві. У доробку В.В. Приймака понад 30 побудованих житлових та громадських будинків у м. Києві, де він виступає і як керівник, і як автор – головний архітектор проектів.
Педагогічну діяльність В.В. Приймак розпочав 1986 в КНУБА, де працює за сумісництвом доцентом кафедри АПЦБС і навчає вже кілька поколінь молодих архітекторів.
Приймак В.В. – член містобудівної ради м. Києва, член Правління київської міської організації НСАУ та комісії з професійної практики і професійної сертифікації НСАУ, має кваліфікаційний сертифікат архітектора.
НСАУ, Архітектурно-будівельна атастаційна комісія. Тов. «Навчально-експертний центр НСАУ». Курс за програмою «Архітектурне об’ємне проектування» Кваліфікаційний сертифікат АА №002479, НСАУ м. Київ, 12. 2015 Наказ КНУБА про підвищення кваліфікації №266 від 01.07.2015 р.

Підвищення кваліфікації 2022

ТОВ «Творча архітектурна майстерня «Ю. Лосицький»

 

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram