НОВИНИ БФ,  НОВИНИ КНУБА,  НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТІВ

Продовжується оновлення аудиторного фонду на будівельному факультеті

На будівельному факультеті 15 лютого відбулося відкриття після капітального ремонту лабораторії «Комп`ютерних технологій будівельної механіки» (аудиторія 304). На відкриття завітали керівники університету: ректор Петро Куліков, перший проректор Денис Чернишев, проректори, декани факультетів та члени ректорату. Презентував аудиторію завідувач кафедри будівельної механіки Петро Лізунов. В ній будуть проводитися заняття для студентів університету всіх освітніх рівнів та спеціальностей, зокрема і для здобувачів, які навчаються на освітньо-професійними програмами «Промислове і цивільне будівництво» та «Технології будівельного інформаційного моделювання у промисловому та цивільному будівництві» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 192 «Будівництво та цивільна інженерія».

Колектив факультету дякує благодійному фонду «Сучасне село та місто» при співпраці з народним депутатом України Антоном Яценком, за допомогу в реалізації цього проєкту.