Професор Дьомін М.М. – стипендіат КМУ

Професору Київського національного університету будівництва і архітектури, завкафедрою міського будівництва факультету урбаністики та просторового планування Дьоміну Миколі Мефодійовичу призначено стипендію Кабінету Міністрів України за видатні заслуги у сфері вищої освіти. Він – серед 202 людей, що отримали цю стипендію. Такі стипендії призначаються вперше з цього року. Відповідне розпорядження ухвалене на черговому засіданні Кабінету Міністрів України 29 вересня 2021 року.

Стипендії у сфері вищої освіти призначають науково-педагогічним працівникам, які зробили особистий вагомий внесок у забезпечення розвитку вищої освіти, сумлінно протягом багатьох років на високому науково-теоретичному і методичному рівні здійснювали підготовку здобувачів вищої освіти та досягли сімдесятирічного віку. Виплати здійснюються з вересня 2021 року в розмірі біля 7 тисяч гривень.

Вітаємо Миколу Мефодієвича з визнанням його досягнень на державному рівні! Бажаємо незгасимого оптимізму, творчої наснаги, вагомих досягнень та нових здобутків у роботі й наукових пошуках. Нехай творча енергія, багаторічний досвід та невичерпний інтелектуальний потенціал і надалі надихає видатного архітектора  служитимуть на благо Університету та України! Ми, колеги,  пишаємось тим, що є сучасниками цієї талановитої людини!