НОВИНИ КНУБА,  НОВИНИ ФІСЕ

Професор кафедри ТГПіВ ФІСЕ відвідав відкриту лекцію

19 жовтня 2023 р. професор кафедри теплогазопостачання і вентиляції Віктор Мілейковський відвідав науково-популярну лекцію «Зелені конструкції. Історія створення. Позитивні ефекти», організовану Youtube-каналом «Наукові зустрічі». Доповідачка – докторка технічних наук, професорка, завідувачка кафедри технологій захисту навколишнього середовища та охорони праці, відома експертка в галузі «Зелених конструкцій» Тетяна Ткаченко.

Лекція відбулася в рамках міжкафедрального прикладного дослідження з держбюджетним фінансуванням «Створення перспективних технологій формування безпечного середовища будівель поєднанням “зелених конструкцій”, фітодизайну та інженерних систем», науковою керівницею якого є Тетяна Ткаченко, а відповідальним виконавцем – Віктор Мілейковський.

Лекція пройшла дуже цікаво, піднімалися питання історії розвитку технології «Зелених конструкцій» та підвищення ефективності й комфорту будівель завдяки їхньому впровадженню. Після лекції відбулося цікаве обговорення, у якому активну участь взяв і Віктор Мілейковський, який уже біля 10 років плідно співпрацює у даному напрямку досліджень. Переглянути лекцію Ви зможете за посиланням.